Küçük Bir Bütçeyle Mutfak Yenileme

Küçük Bir Bütçeyle Mutfak Yenileme

Küçük bütçeyle mutfak yenilemesi: İpek sıva Yeni bir mutfağa sahip olmayı hayal ediyor, ancak onu tamamen değiştirecek bütçeniz yok mu? Mobilyaları, credenza’yı, eski moda, hasarlı veya eski moda tezgahı boyarken artık göremiyor musunuz? Panik yapmayın, ev sahneleme uygulamalarından ilham alarak mutfağınızı küçük bir bütçeyle tamamen yenileyebilirsiniz.

Bir mutfağı baştan yaratın: çalışma planı

Küçük bütçeyle mutfak makyajı: Tezgah fayans ise özel bir mutfak fayansı boyası ile yeniden boyayabilir veya DIY mağazalarında bulacağınız mumlu beton efektli sıva ile kaplayabilirsiniz.

Tezgahınız ahşap ise zımparalayıp ardından özel tezgah yağı uygulayarak ikinci bir ömür verebilirsiniz. Nihai çözüm, yeni bir çalışma planı olan eskisinin üzerine oturmaktan ibarettir.

Bu, eski mutfaklar için işe yarar çünkü tezgahın yüksekliği standart 90 cm yerine genellikle 85 cm’dir. Reçine, tezgahı yenilemek için iyi bir uzlaşmadır.

Ayrıca, Bir bütçeyle evinizi dekore etmek: 4 Faydalı ipuçları bölümünü okuyun!

Bir mutfağı baştan yaratın: mutfak mobilyaları için boya veya yapışkan kaplama

Küçük bütçeyle mutfak makyajı: Mutfak mobilyalarınızı yeniden boyamak istiyorsanız, boya almayın. Özel tadilat boyasına ihtiyacınız var ve her şeyden önce desteği boyamadan önce iyi hazırlayın.

Özel akrilik boya veya reçine boya ile yeniden boyanan vernikli, boyalı veya melamin ahşap mutfak mobilyaları için zımparalamaya gerek yoktur. İpek sıva

Akrilik boya için litre başına yaklaşık 30 euro sayın, reçine boya tipi Résinence 3 kat daha pahalıdır.

Mutfak mobilyalarınızı boyamak için gerçekten zamanınız ve sabrınız yoksa ve pervazsız düz cepheleriniz varsa, üzerlerine kendinden yapışkanlı vinil yapıştırabilirsiniz.

Mutluluğunuzu DIY mağazalarında veya internette bulacaksınız, Like a Color veya Vénilia markaları geniş bir renk ve efekt seçeneği sunuyor: düz mat efekt, ahşap efekti, baskı efekti, malzeme efekti,… rulo için yirmi avro.

küçük bütçeyle mutfak makyajı
Küçük bütçeyle mutfak makyajı:

 

Boya, reçine veya kendinden yapışkanlı vinil, mutfak mobilyalarınıza makyaj yapmak için doğru çözümü seçin.

Bir mutfağı baştan yaratın: düğmeler ve kapı kolları

Küçük bütçeyle mutfak makyajı: Kimilerine küçük bir detay gibi görünebilir ama mobilyaların kulpları mutfağınıza karakter ve stil katar.

Bunları değiştirmek sadece çok kolay değil, her şeyden önce pahalı değil! İster düğme ister kulplu olsun, mutluluğunuzu dekorasyon mağazalarında veya internette bulacaksınız. Kapı kolu başına ortalama 6 dolar sayın.

Ayrıca, İlk Mutfağınız için En Uygun Fiyatlı İlk 10 Küçük Aleti Okuyun .

Bir mutfağı baştan yarat: ev aletleri

Küçük bütçeyle mutfak yenilemesi: Beyaz bulaşık makinesi ve buzdolabı kasvetli veya kararmış ve pepslerden yoksun mu? Özel ev aleti boyasını tercih edebilirsiniz, ancak sıkılmaktan korkuyorsanız, yapışkanlı etiketler, maskeleme bantları ve hatta manyetik plakalar yapıştırmayı seçebilirsiniz.

Buzdolabınıza bir makyaj yapmak için duvar kağıdını bile asabilirsiniz!

küçük bütçeyle mutfak makyajı

 

Biraz maskeleme bandı veya arduvaz boyası ve mutfak aletleriniz şıklaşacak!

Ayrıca Mutfağınızı Doğru Şekilde Döşemek için 5 İpucunu

Bir mutfağı baştan yaratın: sıçrama

Küçük bütçeyle mutfak makyajı: Her şeyi kırmanıza veya yeni bir karo takmanıza gerek kalmadan sıçrayan sırtınızı yenilemek için 4 seçenek vardır: * Fayanslar için özel boya: ucuz seçenek * Cilalı beton efektli dekoratif kaplama: biraz daha teknik ancak erişilebilir ve çok endüstriyel ‘şık * Yapışkanlı plakalar: uygulaması çok kolay * Baskı pleksiglas: darbeye karşı çok dayanıklı bir malzeme Hangi seçeneği seçerseniz seçin, yüzeyinizi boyamadan, alçıyı uygulamadan, yapışkan plakaları yapıştırmadan veya pleksiglası sabitlemeden önce iyice temizlemek çok önemlidir. .

 

 

mutfak dekoru

 

Sıçramanızın eski döşemesinden bıktınız mı? Makyaj çözümleri sayısız ve ekonomiktir.

Bir mutfağı baştan yaratın: raflar, büfe, mutfak masası ve sandalyeler

Küçük bütçeyle mutfak makyajı: Bu büfeyi, bu sandalyeleri ve gri görünen bu ahşap masayı yenilemek istiyorsunuz, birkaç alternatif var.

Mutfak masanızı yenilemek için ayakları veya üstünü mutfağınızdaki mobilyaların rengine uygun renkte boyayabilirsiniz.

Sandalyelerle ilgili olarak, peps vermek için renkleri değiştirebiliriz. Mutfak rafları veya büfe için ayrıca boyayabilir, maskeleme bandı ile özelleştirebilir ve hatta duvar kağıdını asabilirsiniz.

 

Mutfak mobilyalarınızın makyajı: Canlı renklere bahis yapıyoruz!

Bir mutfağı baştan yaratın: hangi stil için hangi renk?

Küçük bütçeyle mutfak makyajı: Bu tabii ki zevkinize bağlıdır, aynı zamanda şunlara da bağlıdır: * Mutfağınızın boyutu * Mutfağınızın düzeni * Odanın parlaklığı * Mutfak mobilyanızın tarzı (dolaplar, masa, sandalyeler, büfe, …) Mutfaklar için çok moda olan stiller retro tarzı, endüstriyel tarz, country tarzı, İskandinav minimalist tarzı veya çağdaş tarzdır. Tüm mutfak mobilyalarınızı yenilemek için bir veya iki renk seçin; yukarıdaki bu kriterlere göre ve tüm iç dekorasyonunuzla uyumludur. Aksesuarlar, mutfak eşyaları ve küçük ev aletleri ile renk dokunuşları ekleyebilirsiniz.

küçük bütçeyle mutfak makyajı

 

Mutfağınızı yenilemek için kendinizi maksimum 2 renkle (siyah ve beyaz hariç) sınırlayın. Canlı sıva

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İpek sıva 

İpek sıva,dekorasyon anlamında boya ve duvar kağıdının yerini modern ve doğal içeriğiyle alan, önümüzde ki yıllarda duvarlarda daha fazla göreceğimiz muhteşem bir üründür. Canlı sıva veya Dekoratif sıva olarakta bilinen ama daha çok İpek Sıva olarak tanınan bu dekoratif ürün, Nishplas sayesinde AR-GE çalışmaları ile klasik atık tekstil ürünleri yerine organik pamuk ve mineral taşlar kullanılarak tamamen doğal ve su bazlı ürünlerle hazırlanmaktadır. Nishplas ipek sıva sadece muhteşem dekoratik görüntüsü ile değil aynı zamanda, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlaması ile de ön plana çıkmaktadır. Canlı Sıva, rutubet, nem ve küf olan evlerde bu rahatsız edici sorunları tamamen çözmektedir. Ayrıca duvarlarda ki çatlak ve sorunları tamamen ortadan kaldıran İpek Canlı Sıva uzun yıllar boyunca duvarlarda dekoratif görüntüsünü sürdürmektedir.

CANLI SIVA

Canlı sıva bilinen adı ile İpek sıva, ışık çeşitliliği sağlayarak evleri hem daha ferah hem de daha geniş gösteren bir özelliğe de sahiptir. Nishplas Silk Plaster, içinde bulundurduğu mineral taşlar sayesinde renk kırılması sağlayarak evinize ve iş yerlerinize çok daha renkli bir hava katacaktır. Japon sıva olarakta bilinen ürünümüz şuan 7 ülke de, Türkiye'de ise 81 ilde bayileri ile hizmet vermektedir. Kısa süre içinde, hızlı bir şekilde büyüyen NİSHPLAS bu başarısını sürekli olarak ürünü geliştirmesi ve kullanıcılar için daha kaliteli bir ürüne evriltmesine borçludur. Kimyasal ürünleri barındıran diğer Canlı sıvalardan farklı olarak %100 organik olan ipek sıva nefes alması özelliği ile toz tutmaz ve duvarlarınızda kir birikmesine engel olur. canlı sıva