İpek Sıva İle Dekor Fikirleri

İpek Sıva İle Dekor Fikirleri

İpek sıva ile muhteşem yaşam alanları

İnsanların gün içerisinde zamanının büyük bir bölümünü geçirdiği yaşam alanları, kullanışlılık ve estetik ihtiyacı karşılaması ile önem kazanmaktadır. Kapalı mekanların tasarım açısından gelişmişliği kişiye enerji ve pozitiflik katabilirken, uyumsuz yerleştirilmiş eşyalar rahatsız kullanıma sebep olabilmektedir. Tercih edilen mekanlara göre yapılabilecek modern dekorasyon tasarımlarının son yıllarda gösterdiği büyük gelişmeler ile özgün fikirler ve görsel zenginlikler karşımıza çıkmaktadır.

Dekorasyon uygulamalarının adım adım gerçekleştirildiği ve dikkat edilmesi gerektiği aşamaları bulunmaktadır. Yenileme yapılacak iç mekanın karakteristik özelliklerine göre tasarlanması gereken bu aşamaların modern bir dekorasyonun anahtarı olduğu görülmektedir. Mobilya seçimi, duvar kaplamaları, aksesuarlar gibi detaylı konularda bütün olarak dizayn edildiğinde istenen estetik görünümün verilmesi mümkündür. Değişiklik isteyen kişilerin dikkat ettiği konulardan biri de kullanışlı yaşam alanına sahip olmaktadır. Küçük ölçekli salon, mutfak gibi sık kullanılan alanlarda verimli kullanım alanı sayesinde kişiler rahat ederken sevdikleriyle de hoş vakit geçirebilmektedir. Bu sebeple mobilya seçimleri küçük mekanlarda farklı olurken, masa gibi tamamlayıcı mobilyaların ergonomik olması tercih edilir.

Mobilyaların yanı sıra duvar tasarımında yapılacak yenilikler de odaların görünümünü büyük ölçüde değiştirebilmektedir. Duvar kaplamalarında klasik uygulamaların dezavantajları nedeniyle farklı uygulamalar geliştirilmiştir. İpek Sıva duvar kaplamaları buna en güzel örnektir. İpek Sıva duvarlara estetik ve doğal görünüm sağlayan bir kaplama malzemesidir. Son teknoloji araştırma ve geliştirmelerin bir ürünü olan İpek Sıva, tercih edilen iç mekanda duvarlara modern esintileri sağlamaktadır. İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde duvar kağıdı gibi ürünlerden oldukça farklıdır. Organik içeriği sayesinde doğa ile iç içe olmak isteyenlerin favori ürünü olmuştur. Kolay uygulanabilir olması ve uzun yıllar dayanıklılığı gibi avantajları ile aradığınız kaliteli dekorasyon ihtiyacını sunmaktadır. Uygulama kolaylığı için hazır paketler halinde sizlere sunduğumuz ürünümüzü, sevdiklerinizle eğlenceli tasarımlar yapmak için de kullanabilirsiniz. İç mekan tasarımlarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu ürünü, çocuk odası ve yatak odası gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuk odalarına yapılabilecek farklı desenler ve renkler için uygun bir ürün olan İpek Sıva çocukların keyifle zaman geçireceği mekan tasarlamakta öncüdür. Doğal içeriği ve mineral taşları sayesinde uyku düzeninizi korumaya da yardımcı olur. İpek Sıvanın önemli avantajından biri de kir tutmayan özelliği sayesinde zorlu temizlik işlemlerine de vakit ayırmanızı engellemesidir.

Evin bölümlerinden biri olan salon ve mutfak gibi mekanlar, insanların en çok zaman geçirdiği alanlardır. Bu alanlarda büyük davetler, misafirlikler gibi etkinliklerde, kişiler evlerinin modern ve estetik görünümde olması istemektedir. Bu sebeple modası geçmiş eşyalardan ve tasarımlardan uzaklaşmak isteyen kişilere alışılmış uygulamaların dışında modern fikirler sunulmaktadır. Dekorasyon yapılacak alanlarda duvar yenilemelerinde istenilen renk ve dokuda Canlı Sıva tercih edilebilir. Mobilyalarınıza ve diğer eşyalarınıza uyum sağlaması için zengin renk seçeneği ile sizlere sunduğumuz İpek Sıva, estetik görünümü ile ekonomik olarak da avantajlar sunmaktadır. Isı ve ses yalıtımı yapan bileşenleri sayesinde, yakıt ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlar.

Evlerde yapılan yenileme ve dekorasyon çalışmaları son yıllarda oldukça talep gören işlemler arasındadır. Sadece ev ile sınırlı kalmayan bu yenilikler bir çok ofis ve çalışma alanında da istenmektedir. Ofis tasarımlarına modern dokunuşlar katan İpek sıva uygulamaları, firmaların çalışma alanlara göre ve özgün fikirlerine göre yapılmaktadır. Her tarza ve ihtiyaca uygun renk seçenekleri ile karşımıza çıkan duvar kaplamaları estetik ve doğal görünümü baktığınız her noktada sizler için sağlamaktadır. Sizler de İpek sıva tercih ederek istediğiniz alanlarda dekorasyonu en verimli şekilde oluşturabilirsiniz.  

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İpek sıva 

İpek sıva,dekorasyon anlamında boya ve duvar kağıdının yerini modern ve doğal içeriğiyle alan, önümüzde ki yıllarda duvarlarda daha fazla göreceğimiz muhteşem bir üründür. Canlı sıva veya Dekoratif sıva olarakta bilinen ama daha çok İpek Sıva olarak tanınan bu dekoratif ürün, Nishplas sayesinde AR-GE çalışmaları ile klasik atık tekstil ürünleri yerine organik pamuk ve mineral taşlar kullanılarak tamamen doğal ve su bazlı ürünlerle hazırlanmaktadır. Nishplas ipek sıva sadece muhteşem dekoratik görüntüsü ile değil aynı zamanda, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlaması ile de ön plana çıkmaktadır. Canlı Sıva, rutubet, nem ve küf olan evlerde bu rahatsız edici sorunları tamamen çözmektedir. Ayrıca duvarlarda ki çatlak ve sorunları tamamen ortadan kaldıran İpek Canlı Sıva uzun yıllar boyunca duvarlarda dekoratif görüntüsünü sürdürmektedir.

CANLI SIVA

Canlı sıva bilinen adı ile İpek sıva, ışık çeşitliliği sağlayarak evleri hem daha ferah hem de daha geniş gösteren bir özelliğe de sahiptir. Nishplas Silk Plaster, içinde bulundurduğu mineral taşlar sayesinde renk kırılması sağlayarak evinize ve iş yerlerinize çok daha renkli bir hava katacaktır. Japon sıva olarakta bilinen ürünümüz şuan 7 ülke de, Türkiye'de ise 81 ilde bayileri ile hizmet vermektedir. Kısa süre içinde, hızlı bir şekilde büyüyen NİSHPLAS bu başarısını sürekli olarak ürünü geliştirmesi ve kullanıcılar için daha kaliteli bir ürüne evriltmesine borçludur. Kimyasal ürünleri barındıran diğer Canlı sıvalardan farklı olarak %100 organik olan ipek sıva nefes alması özelliği ile toz tutmaz ve duvarlarınızda kir birikmesine engel olur. canlı sıva