İpek Sıva; Ev ve Ofisiniz İçin Trendler

İpek Sıva; Ev ve Ofisiniz İçin Trendler

İpek Sıva ile evimiz, her insanın rahat ve rahat olması gereken, dünyanın sinir bozucu karmaşasından gevşeyip rahatlayabileceğimiz bir yerdir ve bu durumda iç tasarım önemli bir rol oynar. Ancak, belirli bir oda için stil veya renk şeması seçimine nasıl karar verilir, çünkü her biri her insanın yaşamında belirli işlevleri yerine getirir? 2022’de hangi iç trendler ve evlerini dönüştürmeyi planlayan veya sadece iç mekan gelişmelerinden haberdar olmaya çalışanlara nelere dikkat edilmelidir? Tüm bu ve diğer soruları materyalimizde cevaplayacağız, ayrıca mekanı dekore etmek için fikir edinebileceğiniz birçok fotoğraf örneği sunacağız.

 

Interior Design 2022: HedeflerInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu yıl bir apartman veya evin herhangi bir tasarımının temel amacı, insan yaşamı için en rahat ortamı yaratmayı amaçlamaktadır, bu nedenle, sezonun tüm tasarım fikirleri ve önerileri öncelikle doğal malzemelerin zorunlu kullanımına yöneliktir. Belirli bir stildeki tasarım varyasyonlarının yavaş yavaş arka planda kaybolduğu da not edilebilir. İç tasarım 2022’ye kişiselleştirme, başka bir deyişle konutun sahibinin yaşam tarzına göre dönüşümü hakimdir.

Başlıca eğilimlerInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

“Açık alan” gibi popüler bir yaşam alanı tasarımı bu sezon önemini yitiriyor ve bu nedenle tasarımcılar, tadilat sırasında mutfak ile oturma odası veya örneğin yatak odası ve balkonun bir araya getirilmesini önermiyor, bir çalışma oluşturuyor. ikincisinin yerine. Bununla birlikte, küçük evlerin ve küçük dairelerin sahipleri, iç mekanda bu tür kombinasyonlar olmadan yapamazlar. Bu nedenle, kullanımı size rasyonel bir alan bölmesini alanlara garanti eden yatay ve dikey bölümler gibi özel yapıların tanıtımı, dekorasyon için tasarım fikirlerinde moda trendlerinin sayısına bağlanabilir … Sabit veya tam tersi olabilir. , ahşap, akrilik, bambu veya buzlu camın eksen varyasyonları etrafında kayar veya hatta döner. Sadece çok güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda duvarlardan çok daha az yer kaplarlar, ışığın nüfuz etmesine müdahale etmeyin, sesleri önemli ölçüde boğmayın ve kokuların içeri girmesine izin vermeyin. Dar alanlar için en iyi çözüm çeşitli bölmelerdir.

Ana eğilimler

Her sezon, İpek sıva bir iç mekan oluştururken, daha sonra genel yönü belirleyen belirli ayrıntılara dikkat edilir. Böylelikle 2022’nin trendleri arasında özgün mobilyalar ve tasarımcılara göre konutun değiştirilmesi veya dönüştürülmesi sırasında güvenle kullanılabilecek belirli bir malzeme türü yer alıyor.

Metal parçalarInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Krom kaplı çelik, bronz veya pirinçten yapılmış zarif lambalar, vazolar veya ayna çerçeveleri, her türlü iç çözümün ayrılmaz bir parçası olmalıdır.

Doğal ahşapInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

İpek Sıva İç dekorasyonda doğal ahşabın kullanımına olan talep her mevsim artıyor ve bu sadece çam, ceviz veya masif meşeden yapılmış mobilya parçaları değil. Günümüzde ahşap, çeşitli tavan yapılarının üretimi için aktif olarak kullanılmaktadır, duvar kaplaması, popüler bir zemin kaplamasıdır ve aynı zamanda bir duvar paneli olarak çok başarılı bir şekilde hareket etmektedir.

Doğal taş kaplamaInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu sezon, doğal taştan yapılmış pencere eşikleri, şömineler, tezgahlar ve zeminlerin orijinal varyasyonları büyük talep görüyor. Bunlar hem iç kısımdaki katı yapılar hem de “terrazzo” denen betondan yontulmuş taşlar veya mermer veya granitten yapılmış ayrı ekler olabilir. İpek sıva doğal taş ve pamuktan yapıldığı için oldukça uyumlu görünecektir.

BardakInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

İpek sıva “Yansıtıcı” nitelikleri nedeniyle, bu tür malzemeler iç dekorasyonda giderek daha popüler hale geliyor. Cam, herhangi bir odayı ışıkla doldurur ve alanı genişletir, bu da genel işlevselliği kesinlikle azaltmaz. Küçük odalar için, alanı görsel olarak artıran aynaları da kullanabilirsiniz.

KumaşlarInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu sezonun özel bir ihtişamı, lambrequins, yatak örtüleri veya sandalye örtüleri ile şık perdeler dikmek için kullanılabilecek çeşitli doğal kumaşlardır. Bu arada, çeşitli desenler ve resimler şeklindeki goblen modası yine alakalı.

Modaya uygun mobilyalarInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Mobilyaya gelince, 2022 trendi, belirgin ahşap desenli huş ağacı, karaçam, kayın veya dişbudaktan yapılmış mobilya takımları, yüksek kaliteli donanımlar ve kadife, kadife ve diğer “pahalı” kumaş türlerinden yapılan kaplamalar. Bu sezonun İpek sıva iç mekanlarında daha az popüler olmayan, odaları karıştırmayan ve ağırlıksızlık hissi yaratmayan çeşitli plastik mobilya parçalarıdır.

İç Mekan Stilleri 2022

Modern bir insan için, bir ev gibi bir kavram, öncelikle bir ilham kaynağıdır, rahatlayabileceğiniz, düşüncelerinizi toplayabileceğiniz ve güç kazanabileceğiniz bir yerdir, bu nedenle, iç mekanın olacağı yönün tüm ayrıntılarını önceden tartışmalısınız. tasarlanmış. Sezonun mevcut teklifleri arasında, konutun çeşitli iç dekorasyon alanları var.

EklektikInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu tarz en karmaşık olarak kabul edilir ve bir tasarımcının kesinlikle uyumsuz detayların ve zıtlıkların kullanımı arasında yüksek kaliteli bir çizgi sürdürmesini gerektirir, çünkü Batı ve Doğu tasarımının unsurları burada iç içe geçmiştir, münzevi ve lüks, eski ve yeni, orijinal ve klasik karıştırılmış. Eklektizmin temel özellikleri, bir odadaki nesnelerin tek bir ortak özelliğe sahip kombinasyonunu içerir; örneğin, renk, kontrastla oynama, rahat mobilyalar ve yalnızca boyut olarak değil, dokuda da farklılık gösteren nesnelerin bir kombinasyonu. Ana kural, bir orantı duygusu ve üçten fazla stilin eşzamanlı kombinasyonudur.

Eko tarzıInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu İpek Sıva stil yönünün adı kendisi için konuşur ve sadece sağlıklı bir yaşam tarzı sürdüren ve kendilerini doğal malzemelerle çevrelemeyi tercih eden ev sahipleri için değil, aynı zamanda genellikle doğal estetikten yoksun büyük şehir sakinleri için de ideal bir çözüm olacaktır. Doğal kaynaklı malzemelerin kullanımı, maksimum miktarda doğal ışık kaynağı, bol miktarda yeşillik, ahşap veya rattan mobilyalar ve doğal tonların baskınlığı ile karakterize edilen eko stil için. Çanak çömlek, taş bardak altlıkları ve doğal tekstiller gibi dekor detayları da memnuniyetle karşılanmaktadır.

MinimalizmInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu tarz çözümün odak noktası basitlik ve açıklığa yöneliktir. Eğimli çizgiler ve süslü yüzeyler içermeyen basit mobilyalar, büyük pencereler veya rasyonel aydınlatma, maksimum alan ve minimum bölmeler, perdeler yerine tekstil panjurlar, düz duvarlar ve yansıtıcı yüzeyler. İç mekanda kullanılan malzemeler arasında krom, seramik, taş, cam veya plastik bulunmaktadır. Bu tarzdaki bir iç mekan, bir ışık ve alan hissi vermelidir.

Yüksek teknolojiInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu nitelikteki bir teklif, kendilerini yenilikçi çözümlerle kuşatmak ve modern teknolojilere ayak uydurmak isteyen konut sakinlerine hitap edecek. Ne anlama geliyor? Burada her şey basit. Yüksek teknoloji tarzı, şık modern tasarım, dönüştürülebilir mobilyalar, çok seviyeli aydınlatma ve fütüristik aydınlatma armatürlerinde teknolojinin varlığına dayanmaktadır. Ve ayrıca ışığı yansıtan cam bölmeler veya yüzeylerle ifade edilebilen plastik, metal veya cam gibi malzemelerin kullanımında. İpek sıva modellleri.

LoftInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Loft tarzı iç mekanlar bugünlerde apartmanları veya ofisleri dönüştürmek için sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun gibi tasarım çalışması, tüm alanın renkli vurgularla veya dekoratif bölücülerle bölgelere ayrıldığı açık plan alanlar için idealdir. Tipik duvar kaplamaları, kaba sıva veya açık borularla yapılan tuğladır. Fonksiyonel mobilyalar, antika iç detaylar ve yenilikçi teknolojiler burada inanılmaz derecede güzel bir şekilde birleştirilmiştir. Bu arada, duvarlardaki grafiti, poster veya soyut çizimler gibi standart dışı eklemeler, tüm tasarımın “öne çıkan İpek Sıva özelliği” olacak.

İskandinavInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

İskandinav tarzında iç tasarım, dünyanın birçok ülkesinde çok popülerdir ve bunu 2022 için ilgili çözümler listesine ekleyemedik. İskandinav tarzı iç mekanın temeli beyazdır, üzerinde herhangi bir parlak ayrıntı özellikle etkileyici görünür. . Bu durumda, şeffaf perdeli büyük pencereler, “karmaşık” aydınlatma düzenleri, basit geometrik çizgilerle mobilyalar ve küçük saksılarda veya güzel saksıda bitkilerin varlığı kabul edilir. İşlem ayrıca cam, taş veya ahşap gibi doğal malzemeler kullanır.

İç tasarımda trend renkler 2022Interior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Renk şeması, iç mekanın tüm görüntüsünü şekillendiriyor ve tasarımcıların 2022’de odaklandığı ilk şey, hafiflik hissi. Bir yazarın iç tasarımını oluştururken, kişi yalnızca stil trendlerini değil, aynı zamanda modaya da ayak uydurmalıdır. Bu sezon, beyaz, gri ve grafitin herhangi bir parlak vurgu varyasyonu, sabah gökyüzünün narin pembe rengi ve kumludan kremaya kadar sıcak pastel tonları ile kombinasyonları önemlidir. Doğal yeşillerin tüm tonları, örneğin nane, açık yeşil ve hatta koyu renkli şişe gibi daha az alakalı değildir. Ayrıca, bir renk şeması seçerken, sessiz mavi-gri veya koyu mavi gölgeye, neşeli akuamarine, narin pişmiş topraklara ve siyah frenk üzümü rengine dikkat etmelisiniz.

Duvar kağıdı ve duvar dekorasyonuInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Evinizde ne tür bir duvar dekorasyonu olacağı, doğrudan seçilen iç mekanın stil yönüne bağlıdır. Modern duvar kağıdı, gelecekte ıslak işlenmelerine bile izin veren ahşap veya plastik temelinde yapılabilir. Duvarları yenileyecek veya boyamak için desenli bir seçenek seçebilirsiniz. Bu arada, bu sezon bu tür malzemelerin birkaç tür kombinasyonu aynı anda çok güzel görünüyor. Örneğin bir duvar desenli duvar kağıdı ile kaplanır, diğeri ise düz duvar kağıdı ile tamamlanır. Satışta daha az çekici görünmeyen çok sayıda 3B panel de var. Duvar dekorasyonu için orijinal çözüm, altın detaylı freskler, alçı kalıplama ve çeşitli ayna çeşitleri olacaktır. İç mekanı çatı katı tarzında dekore ederken,

Mutfak için iç tasarım

2022 mutfak iç mekanı pratiklik, işlevsellik ve sürdürülebilirliğe dayanıyor, bu da tüm stil çözümlerinde belirgin bir minimalizm varlığı anlamına geliyor. Ancak buna rağmen, dokulu ahşap, metal, mermer veya granit gibi pahalı malzemelerin kullanımı sadece memnuniyetle karşılanmaktadır. Mevcut çözümler arasında:

Bir iç mekan yaratma ilkesi “Yapabiliyorsanız saklayın”Interior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

2022’deki tüm “eksilere” rağmen, tasarımcılar mutfak alanını ve yaşam alanını birleştirmeye devam ediyor, aynı zamanda sınırları net bir şekilde tanımlayan sürgülü paneller ve orijinal bölmelerle bölüyorlar. Bu tür bir yeniden yapılanma, psikologlara göre iletişimi daha samimi hale getiren misafirlerle veya diğer aile üyeleriyle iletişimi kesmeden yemek pişirmenize olanak tanır.

Bar tezgahı artı “ada”Interior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Böyle orijinal bir çözüm, mutfaktaki dolaplardan tamamen veya kısmen kurtulmanıza izin veren bir yemek masası, bar tezgahı ve bir depolama sistemi rolünü oynar.

Metal dokuInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Tasarımın metalik malzemelerle tamamlanması bu yıl her zamankinden daha önemli. Alternatif olarak, bir davlumbaz, kılıf veya “ada” dekoru, cephelerin kaplanması veya bitirilmesi, ayrıca musluklar, sandalye ayakları veya lambalar olabilir.

Mermer mutfakInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Mermer gibi bir malzeme her zaman zarif görünür, bu nedenle minimalist tarzda bile güvenle kullanılabilir. Tezgah, ada tasarımları veya bar tezgahları için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca mermer döşeme için sıklıkla kullanılır.

Mobilyalarda tutamak eksikliğiInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Son zamanlarda, basit bir itme ile dolapları açmanıza izin veren “açmak için itin” gibi bir cihaz hız kazanıyor. Bu yenilik, yalnızca mobilya üzerindeki tutamak sayısını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla boş alan yaratır. Basit, kullanışlı ve kompakt.

Oturma odası iç trendleriInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bir evin veya dairenin ana odasını dekore etmek için – bir oturma odası, 2022’de, ifadesi hem odanın genel dekorasyonunda hem de çeşitli detaylarda ortaya çıkabilecek, seçtiğiniz tarz esas alınır. Şık bir vurgu olarak doğal malzemeler, yumuşak şekiller ve metalik dekoratif öğeler eşit derecede öncelikli bileşenler olmaya devam ediyor.

Tasarımcının amacı, belirli bir kişiye odaklanacak rahat ve konforlu bir ortam yaratmaktır, bu nedenle bol miktarda aksesuara kapılmamalısınız.

Renk favorileri arasında klasik beyaz, gri, pembe veya pişmiş toprak tonları ile güzelce tamamlanabilen mavi ve yeşil paletler bulunur.

Zorunlu detaylar kadife döşeme ve uzak 70’lerden yankılanan mobilyalardır. Kadife, çok hoş bir tekstil dokusuna sahiptir ve hem modern hem de klasik stilleri mükemmel bir şekilde tamamlar. Zümrüt, pembe lal taşı veya safir gibi tonlar sizi kayıtsız bırakmayacaktır. Böyle bir oturma odasındaki duvarlar için tek renkli bir kaplama seçmelisiniz. Mobilyalara gelince, geçmişten modellerin tam bir kopyasından bahsetmiyoruz. Kanepe, koltuklar veya sevimli bir osmanlıya ait pürüzsüz çizgiler ve yuvarlak silüetler İskandinavya, minimalist ve diğer birçok stil çözümüne mükemmel uyum sağlar.

Yatak odası trendleri

Modern bir yatak odası, bir oturma alanı ve tuvalet masası gibi çeşitli görevleri yerine getiren rahat köşelere bölünmüş olmasına rağmen, tercihen büyük pencereleri ve iyi aydınlatması olan aydınlık ve rahat bir oturma alanı olmalıdır. Tüm depolama sistemlerinin, sürgülü gardıropların veya aynalı cephelerin güzel kapılarının arkasında ustaca maskelenmesi önerilir. Dekorasyonda doğal kumaş ve kaliteli ahşap kullanılmalıdır. Yatak odasının dekorasyonunu değiştirme veya dönüştürme arzunuz varsa, tasarımcılar aşağıdaki trend önerilerine dikkat etmenizi önerir:

Metal gölgelikInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu yenilik, hantal desteklere sahip ahşap yapılarla tezat oluşturuyor ve daha sonra yatak odasının efendisinin tercihlerine göre güzelce örtülebilen veya açık bırakılabilen bir çerçeve ile birbirine bağlanan uzun ince raflarla temsil ediliyor.

Platform yatağıInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Platform yatak, Asya esintili tasarımdan esinlenmiştir, ancak küçük bir merdiven, yerleşik saklama kutuları veya loş ışıklı açık raflarda görülebilen daha rahat özelliklere sahiptir. Bu çözüm, yaratıcı ve çok çekici görünüyor.

Yumuşak başlıkInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

2022’de yatak başlığını döşemeyle süslemek çok moda. Daha önce ahşap yapılar tercih edildiyse, bugün ön planda açık geometrik desenli hacimli deri veya kumaş sırtlar var.

Çocuk odası trendleri

Bir çocuk odasının içi muhtemelen her tasarımcı için en zor görevdir, çünkü bir çocuk için odası, hayallerin ve en sevilen karakterlerin yaşadığı tüm dünyayla karşılaştırılabilir. Ayrıca hareketliliği ve önlenemez çocuksu enerjiyi de unutmuyoruz, bu nedenle keskin köşeleri ve kırılgan detayları iç kısımdan hariç tutuyoruz. Mobilya seçimine gelince, buradaki ana kural konfor ve çok yönlülüktür.

Dolap ve rafların yanı sıra kreşte çocuğun ders çalışıp bilgi edinebileceği bir yazı veya bilgisayar masası bulunmalıdır. Bu nedenle stil çözümleri arasındaki sınırlar bulanıktır ve bir yön diğerini güvenle tamamlayabilir. Ancak buna rağmen, bazı iç çözümler yine de en alakalı olmaya devam ediyor:

İskandinav notalarıInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Bu tasarım seçeneği haklı olarak bir kazan-kazan olarak kabul edilebilir. Tasarımı çok basit, erkekler ve kızlar için eşit derecede uygun ve aynı zamanda en aydınlık ve konforlu odayı yaratmanıza izin veriyor. Baskın renk beyazdır ve herhangi bir aksesuarla uyumludur ve çocuğunuzun zevkleri ve tercihleri ​​değiştiyse kolaylıkla değiştirilebilir.

Eko-stil kreşInterior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, çevre dostu bu iç mekanın başındadır, bu nedenle çevre dostu bir çocuk odası tasarlarken, sentetik malzemelerden ve plastikten kategorik olarak reddediyoruz. Renk performansı – mümkün olduğunca doğal olana yakın, parlak notalara sahip nötr veya sakin gölgeler. Flora ve faunaya, çeşitli bitki desenleriyle veya örneğin ağaç şeklindeki bir lambayla ifade edilebilen karakteristik referansların yanı sıra. Ev yapımı iç eşyalara özel dikkat gösterilmelidir. Bu arada, çocuğunuz böyle bir “şaheser” yaratma sürecine doğrudan katılabilir.

Modaya uygun modern iç mekan fikirleri 2022Interior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Modaya uygun modern bir iç mekan kavramı çok geniştir, ancak 2022’nin en önemli trendlerini bir araya getirmeye çalıştık. Her modaya uygun çağdaş iç mekan, uzlaşmacı fikirlere ve stillerin birbiriyle uyumlu bir kombinasyonuna dayanmaktadır. Bu, istenirse odanın etrafına farklı yorumlarla veya yırtık bir kitabın orijinal mahallesinde, basit bir formda küçük bir masa ve “akıllı teknoloji” ile düzenlenebilen modüler mobilyalarla ifade edilebilir. Şunu da belirtmekte fayda var ki bugün aynı şeyle her köşede karşılaşmak zaten oldukça yorgun. Bireysellik, herhangi bir tasarımın temelidir. Yerleşik mobilyalar, basit ama doğal malzemeler, gereksiz ve iddialı hiçbir şey yok.

Interior Trends 2022: Ev ve apartman dekorasyon tasarımcıları için en yeni fikirler

Her yeni sezon, iç mekanlar alanında herkesin zevk tercihlerini karşılayan bireysel bir seçeneği seçebileceği kendi yeniliklerini sunar. 2022’deki moda iç tasarım varyasyonları, mekanı uyumlu hale getirmeyi hedefliyor. Ana amaç kolaylık, rahatlık ve pratikliktir.

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İpek sıva 

İpek sıva,dekorasyon anlamında boya ve duvar kağıdının yerini modern ve doğal içeriğiyle alan, önümüzde ki yıllarda duvarlarda daha fazla göreceğimiz muhteşem bir üründür. Canlı sıva veya Dekoratif sıva olarakta bilinen ama daha çok İpek Sıva olarak tanınan bu dekoratif ürün, Nishplas sayesinde AR-GE çalışmaları ile klasik atık tekstil ürünleri yerine organik pamuk ve mineral taşlar kullanılarak tamamen doğal ve su bazlı ürünlerle hazırlanmaktadır. Nishplas ipek sıva sadece muhteşem dekoratik görüntüsü ile değil aynı zamanda, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlaması ile de ön plana çıkmaktadır. Canlı Sıva, rutubet, nem ve küf olan evlerde bu rahatsız edici sorunları tamamen çözmektedir. Ayrıca duvarlarda ki çatlak ve sorunları tamamen ortadan kaldıran İpek Canlı Sıva uzun yıllar boyunca duvarlarda dekoratif görüntüsünü sürdürmektedir.

CANLI SIVA

Canlı sıva bilinen adı ile İpek sıva, ışık çeşitliliği sağlayarak evleri hem daha ferah hem de daha geniş gösteren bir özelliğe de sahiptir. Nishplas Silk Plaster, içinde bulundurduğu mineral taşlar sayesinde renk kırılması sağlayarak evinize ve iş yerlerinize çok daha renkli bir hava katacaktır. Japon sıva olarakta bilinen ürünümüz şuan 7 ülke de, Türkiye'de ise 81 ilde bayileri ile hizmet vermektedir. Kısa süre içinde, hızlı bir şekilde büyüyen NİSHPLAS bu başarısını sürekli olarak ürünü geliştirmesi ve kullanıcılar için daha kaliteli bir ürüne evriltmesine borçludur. Kimyasal ürünleri barındıran diğer Canlı sıvalardan farklı olarak %100 organik olan ipek sıva nefes alması özelliği ile toz tutmaz ve duvarlarınızda kir birikmesine engel olur. canlı sıva