İpek Sıva & Canlı Sıva ile Gelen Şıklık

İpek Sıva & Canlı Sıva ile Gelen Şıklık

İpek sıva ile gelen şıklık

Sadelikten ve klasikleşmiş alışkanlıklardan sıkılanlar bu haberimiz tam size göre. Evlerinize güncel teknolojik gelişmelerden faydalanarak yenilik ve şıklık kazandırmak istemez misiniz? Son yıllarda ev mimarilerinde büyük değişiklikleri hep birlikte izliyoruz. Bu yenilikçi gelişmeler evlerin kalitesi ve şıklığı üzerine çok büyük mesafelerinde kat edildiğine işaret gibi görünüyor. Coğrafi konum itibarıyla birçok ilimizin dünyaca ünlü deprem fay hatları üzerinde olduğunu herkes bilir. Dayanıklılık hem coğrafi koşullar gereği hem de Türk insanında var olan güzel görünme ve şıklık merakı birleştiğinde bu iki istek de kendiliğinde doğmaya başlıyor. Kendi evlerinizde kullanmak istediğini malzemenin genellikle sağlam olması ve sizin beğendiğiniz fiziksel görünüme sahip olması her zaman ilk tercihleriniz arasındadır. Bunlardan en önemlilerinden olan duvarlarımız evlerimizin eşyalar gibi en çok özen gösterdiğimiz bölümlerindendir. Zira kötü bir duvar boyası veya yıkık, dökük duvar malzemesi ev bireylerini her zaman mutsuzluğa sürükleyerek ev içerisinde yaşamı da oldukça zor hale getirmiştir. Canlı sıva teknolojisi ile ev duvarlarınızın eski tip alçılar ile kötü görünmesinin ve kullanıma bağlı olarak aşınmasının önüne geçebilirsiniz. Bu tip sıva modelleri aynı zamanda görünüşe ek olarak, dayanıklılığı ve mevsimlere göre göstermiş olduğu reaksiyonlarla tüketici tarafından tercih edilen sıva modelleri arasında ilk sırada yeri almıştır. Özellikle insan kalabalığının bir hayli fazla olduğu alanlarda konutu yer alan aile bireylerinin sesten ve gürültüden sıkılmasıyla birlikte tercih etmeye başladığı bu sıva türü ile içeriye dışarıdan her türlü ses akışının tamamıyla kesilmesi sağlanabilmektedir. Canlı sıva kullanımı sayesinde gürültüden uyuyamama ve soğuk havalarda ısınamama gibi halk arasında ki diyaloglardan tamamıyla ortadan kalkıyor. Eski tip kullanılan alçıların ses ve soğuğa o kadar dayanıklı olmadığı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Sayısız derece de renk ve model seçenekleri ile tüketicisiyle buluşan canlı sıvanın maliyeti diğer sıva türlerinden çok az denebilecek derece de fazladır. Canlı sıva maliyeti açısından klasik sıva türlerinden bir adım öne çıksa da kullanıma bağlı oluşturduğu tasarruf durumu bu açığı tamamıyla kapatarak kişinin artı olarak kar etmesine de olanak sağlamaktadır. İpek sıva dekoratif yapısı ile evlerin içerisinde sanki orijinal olarak üretilmiş hissi katarak kesinlik oturma veya yaşam alanında daraltma yapmamaktadır. Normal sıva gibi kalınlığa sahip bu sıva tipinde en önemli temel faktörlerden biri uygulandığı zemine kolay bir şekilde bağlanarak tutma özelliğidir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde kişinin sağlıklı yaşam için ihtiyacı olan evlerimizde ki oksijende hiçbir kayba mahal vermeden, normal sıva, alçı ve boya gibi maddelerin oluşturduğu zararlardan tamamıyla arındıran ipek sıva sağlık dostu olması ile de ön plana çıkmaktadır.
Pamuk sıva Kışlık bakımı ve tadilatı oldukça basit olan ipek sıvalar, siz zorlamadığınız sürece yerlerinden çıkmayacağı gibi üzerinde ki maddenin özelliğinden dolayı silinebilir, yıkanabilir olması rahat ve kasıntısız bir duvar kullanımını da sizlere sunmaktadır. Ev hanımları çok iyi bilir ki misafir çocuklarından en çok endişe duydukları alanlardan biri de hiç şüphesiz duvarlardır. Duvarların kalemle veya benzeri bir madde ile çizilerek zarar verilmesi kalıcı hasar bırakarak boyanmadan düzelmeyecek durumlara kadar ev sahibini götürmektedir. Web sitemiz üzerinden ürün kataloglarını incelediğiniz de, ipek sıva ve canlı sıva ile ilgili yüzlerce desen ve model arasından ev eşyalarınıza, zevklerinize ve kumaş stilinize uygun olanı seçerek evlerinize uygulatma da karar aşamasını tamamlayabilirsiniz. Sizde hemen sitemiz üzerinden iletişim kanalları vasıtasıyla bizlerle irtibat kurarak uzman arkadaşlarımız eşliğinde daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İpek sıva 

İpek sıva,dekorasyon anlamında boya ve duvar kağıdının yerini modern ve doğal içeriğiyle alan, önümüzde ki yıllarda duvarlarda daha fazla göreceğimiz muhteşem bir üründür. Canlı sıva veya Dekoratif sıva olarakta bilinen ama daha çok İpek Sıva olarak tanınan bu dekoratif ürün, Nishplas sayesinde AR-GE çalışmaları ile klasik atık tekstil ürünleri yerine organik pamuk ve mineral taşlar kullanılarak tamamen doğal ve su bazlı ürünlerle hazırlanmaktadır. Nishplas ipek sıva sadece muhteşem dekoratik görüntüsü ile değil aynı zamanda, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlaması ile de ön plana çıkmaktadır. Canlı Sıva, rutubet, nem ve küf olan evlerde bu rahatsız edici sorunları tamamen çözmektedir. Ayrıca duvarlarda ki çatlak ve sorunları tamamen ortadan kaldıran İpek Canlı Sıva uzun yıllar boyunca duvarlarda dekoratif görüntüsünü sürdürmektedir.

CANLI SIVA

Canlı sıva bilinen adı ile İpek sıva, ışık çeşitliliği sağlayarak evleri hem daha ferah hem de daha geniş gösteren bir özelliğe de sahiptir. Nishplas Silk Plaster, içinde bulundurduğu mineral taşlar sayesinde renk kırılması sağlayarak evinize ve iş yerlerinize çok daha renkli bir hava katacaktır. Japon sıva olarakta bilinen ürünümüz şuan 7 ülke de, Türkiye'de ise 81 ilde bayileri ile hizmet vermektedir. Kısa süre içinde, hızlı bir şekilde büyüyen NİSHPLAS bu başarısını sürekli olarak ürünü geliştirmesi ve kullanıcılar için daha kaliteli bir ürüne evriltmesine borçludur. Kimyasal ürünleri barındıran diğer Canlı sıvalardan farklı olarak %100 organik olan ipek sıva nefes alması özelliği ile toz tutmaz ve duvarlarınızda kir birikmesine engel olur. canlı sıva