Hakkımızda

İpek Sıva sektörünün öncü isimlerinden biri olmayı başaran Nishplas ipek sıva, 2016 yılından bu yana AR-GE çalışmaları için “İpek sıva” olarak bilinen ürünü en iyi duruma getirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Canlı sıva adını da kullanan dekoratif duvar kaplama ürünü, sadece Nishplas tarafından özel pamuk ve özel taşlar kullanılarak hazırlanmaktadır. Şirketimiz en iyi müşteri deneyimini sunmak adına, üretimini gerçekleştirdiği İpek Sıvayı, sürekli olarak geliştirmekte ve ürünün verimini ve performansını yükseltmektedir. Isı ve ses yalıtımı sağlayan canlı sıva, dekoratif yapısıyla da müşterileri cezbetmektedir.

 

İpeksiva.com.tr olarak sitemizi ziyaret eden müşterileri, dijital ipek sıva kataloğumuzu ve duvar giydirme görsellerimizi en iyi kalitede sunarak, akıllarında soru işaretlerini giydermeyi amaçlıyoruz. İpek sıva modelleri ve ipek sıva fiyatlarını merak eden her ziyaretçi ürünümüz hakkında bilgilere sitemiz üzerinden erişebilmetedir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İpek sıva 

İpek sıva,dekorasyon anlamında boya ve duvar kağıdının yerini modern ve doğal içeriğiyle alan, önümüzde ki yıllarda duvarlarda daha fazla göreceğimiz muhteşem bir üründür. Canlı sıva veya Dekoratif sıva olarakta bilinen ama daha çok İpek Sıva olarak tanınan bu dekoratif ürün, Nishplas sayesinde AR-GE çalışmaları ile klasik atık tekstil ürünleri yerine organik pamuk ve mineral taşlar kullanılarak tamamen doğal ve su bazlı ürünlerle hazırlanmaktadır. Nishplas ipek sıva sadece muhteşem dekoratik görüntüsü ile değil aynı zamanda, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlaması ile de ön plana çıkmaktadır. Canlı Sıva, rutubet, nem ve küf olan evlerde bu rahatsız edici sorunları tamamen çözmektedir. Ayrıca duvarlarda ki çatlak ve sorunları tamamen ortadan kaldıran İpek Canlı Sıva uzun yıllar boyunca duvarlarda dekoratif görüntüsünü sürdürmektedir.

CANLI SIVA

Canlı sıva bilinen adı ile İpek sıva, ışık çeşitliliği sağlayarak evleri hem daha ferah hem de daha geniş gösteren bir özelliğe de sahiptir. Nishplas Silk Plaster, içinde bulundurduğu mineral taşlar sayesinde renk kırılması sağlayarak evinize ve iş yerlerinize çok daha renkli bir hava katacaktır. Japon sıva olarakta bilinen ürünümüz şuan 7 ülke de, Türkiye'de ise 81 ilde bayileri ile hizmet vermektedir. Kısa süre içinde, hızlı bir şekilde büyüyen NİSHPLAS bu başarısını sürekli olarak ürünü geliştirmesi ve kullanıcılar için daha kaliteli bir ürüne evriltmesine borçludur. Kimyasal ürünleri barındıran diğer Canlı sıvalardan farklı olarak %100 organik olan ipek sıva nefes alması özelliği ile toz tutmaz ve duvarlarınızda kir birikmesine engel olur. canlı sıva