Fabel Serisi 09 | İpek Sıva | Canlı Sıva | Organik Sıva
  • Fabel Serisi 09 | İpek Sıva | Canlı Sıva | Organik Sıva

Fabel Serisi 09 | İpek Sıva | Canlı Sıva | Organik Sıva

Yorumlar (0)

Nish Silk Plaster,  zengin renk ve desen seçenekleri ile duvar ve tavanlarınızda sanatsal uygulamalarınızı rahat ve kolay bir şekilde hayata geçirmenizi sağlar.

NİSH SİLK PLASTER ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Nish Silk Plaster, tamamen doğal ve çevre dostu ürünlerden üretilmektedir, herhangi bir kimyasal ürün katkısı içermez. Kokusuz termal yalıtkanları vasıtası ile maksimum sürede evin sıcaklığını muhafaza eder. Duvardaki çatlak, delik, çizik ve yama gibi kusurları örter. Duvarlarınızın nefes almasını sağlayarak olası çürüme ve nemlenmesini önler.  Isı transferini yavaşlatarak kışın mekanlarınızın sıcak, yazın serin kalmasını sağlar.

Nish Silk Plaster,  zengin renk ve desen seçenekleri ile duvar ve tavanlarınızda sanatsal uygulamalarınızı rahat ve kolay bir şekilde hayata geçirmenizi sağlar.

Nishplas İpek Sıva, günümüzde boya ve duvar kadığı yerine en iyi alternatif  ürün olduğu gibi aynı zamanda duvar ve tavanlara renk, doku ve stil eklemek için kolay ve uygun maliyetli bir yoldur. Nishplas İpek Sıva; konut, ticari ve idari binaların yanı sıra eğitim, sağlık tesisleri, sinema ve kayıt stüdyolarında iç duvar ve tavanlarda kullanımada uygundur. Çünkü Nishplas İpek Sıva modern ve sofistike iç duvar kaplama malzemesidir.

Yenilik, yüksek oranda esneklik, premium içerik ve üstün performans, Nishplas’nın başlangıçta size sunacağı garantilerdir. Nishplas İpek Sıva her yüzeye uygulanabildiği için günümüzün modern bina ve evlerinin tavan ve iç duvarlarını tek bir kat ile kaplayarak kısa sürede sizlere çözüm sunmaktadır.

Nishplas İpek Sıva; kolaylıkla alçı, çimento, ahşap, metal, cam ve boyalı yüzeyler (akrilik esaslı su ya da yağ) de dahil olmak üzere herhangi bir yüzeye uygulanabilmektedir. Ayrıca uygulanacak alanda herhangi bir yüzey deformansyonunda dahi direkt Nishplas İpek Sıva uygulaması yapılabilir. Nishplas İpek Sıva yüzey nasıl olursa olsun profesyonel sonuçlar almak için tasarlanmıştır.

ISI YALITIMI

Konu  üzerindeki  araştırmalar,  ev  içersindeki %66’ lık ısı kaybının duvar ve tavan dolayısıyla oluştuğunu gösteriyor. Nishplas İpek Sıva, bu durumu yüksek oranda engeller, konut içersinin stabil sıcaklıkta kalmasını sağlar ve %40 oranında enerji tasarrufu sağlar.

SES YALITIMI

Nishplas İpek Sıva, ses izolasyonu da sağlar. Yüzeyin emiciliğine göre kaplama ses yansımalarını nötralize edip, ev ve ofisinizde akustik bir ortam sağlayarak,yaşamınıza konfor getirir.

HER YÜZEYE UYGULANABİLİR

Nishplas İpek Sıva, yapısı nedeniyle birçok farklı yüzeyde uygulanabilir. Nishplas İpek Sıva, direkt; yutong, ahşap, cam, kumaş, demir, boyalı duvarlar, alçı ya da alçısız, kaba sıva, ince siva yüzeylere uygulanabilir.

NEME VE RÜTÜBETE DAYANIKLIDIR

Nishplas İpek Sıva, su bazlı bir kaplama olduğu için ve nefes alma özelliği nedeniyle nemden ve rutubetten dolayı duvardan soyulup, dökülmez. Duvarlarda nemlenme, çiçeklenme, küflenme ve bakteri oluşumunu engeller.

KOKUSUZDUR

Nishplas İpek Sıva, %100 doğal pamuktan, mika taşlarından ve faydalı minerallerden yapılmıştır. Gerekli olan tek çözücü su olduğundan, uygulama ve kullanım esnasında hiçbir kötü koku yaymaz

RENK ÇEŞİTLİLİĞİ

Nishplas İpek Sıva, görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenilirlik süresi itibariyle çok daha uzun sürelidir. Her rengin insanlar üzerinde (göreceli) sağlamış olduğu canlılık ve motive edici etkileri vardır. Zengin renk yelpazesi ve sıra dışı dekoratifliği ile sizlere bu özellikleri yaşatmaktadır.

KENDİNİ YENİLER

Duvarlarda çerçeve ve dekorasyon için kullanılan aparatlar söküldükten sonra oluşan küçük delikler zamanla NİSHPLAS'ın kendini iyileştirme özelliği sayesinde yok olacaktır. Daha büyük hasar durumunda ise yapılacak tek şey o noktaya su püskürtmek 2 dakika bekledikten sonra düzeltmektir.

ALEV ALMAZ

Nishplas İpek Sıva, doğal içeriği sayesinde yangına karşı dirençlidir; alev almaz özelliği ile yangının diğer odalara geçmesini engeller.

EKONOMİKTİR

Nishplas İpek Sıva, yaptığı ısı yalıtımından dolayı elektrik tüketimini yarıya düşürür. Kısa sürede kendini amorti eder.

IŞIK KOORDİNASYONU SAĞLAR

RENK ÇEŞİTLİLİĞİ SAĞLAR

HER YÜZEYE UYGULANIR

ANTİSTATİK ÖZELLİK GÖSTERİR

FİZİKSEL DARBELERE KARŞI DİRENÇLİDİR

 

AKUSTİK FAYDALARI

Sinema, tiyatro, konferans salonu, kültür merkezleri, müzik odası, ev sineması vs. gibi alanlarda dekorasyon çok önemlidir. Dekorasyon kadar önemli olan bir diğer husus ise ses yalıtımıdır. Ses yalıtımı yaparken kullanılan malzemeler dikkatli bir şekilde seçildiğinde kesinlikle her ikisini bir arada yakalamak mümkündür. Yüksek frekanslı sesleri %90 dolayında, düşük frekanslı sesleri ise tamamen kesmeye yardımcı olan nishplas ipek sıva, müşteri talebi doğrultusunda farklı renk kumaşlarla tamamlanarak en güzel şekilde uygulama aşamasına geçilir. Bu da sonuçların mükemmel olmasını sağlamakla birlikte ortamlarda daha rahat seslerin duyulmasını ve çevreden gelecek sesleri engeller.

 

TADİLATI ÇOK KOLAYDIR

Nishplas İpek Sıva olarak hiç bir cephe malzemesinde olmayan bir özelliği ile sizlere sunuyoruz. Bütün yaşam alanlarında temizlik, taşınma, mobilya yenilikleri gibi değişik sebeplerden dolayı duvarlarınızda oluşan bozulmaları kolay bir şekilde yok ediyoruz.  Bozulan duvarlara bir fıs fıs  yardımı ile su püskürtüp bir mala ya da kart yardımı ile eski haline getirebilirsiniz. Nishplas İpek Sıva, bu özelliği sayesinde uzun ömürlü bir kaplamadır. 

 

 

KULLANIM TALİMATI

Bir poşet Nish İpek Sıva temiz bir kaba boşaltılır. Ürerine 8/9 lt su ilave edilerek iyice karıştırılır. 20 dk bekletildikten sonra, plastik dekor mala ile azami 2 mm kalınlığında uygulanır ve kurumaya bırakılır.
 

Not:  1 paket Nish İpek Sıva minimum 4 metre kare alana uygulanabilir. Kuruma süresi mevsim şartlarına göre değişebilir. Tam kuruma 20 C’ de 48 saatte sağlanır. 5 C’nin altında ki ortamlarda uygulanması tavsiye edilmez.

Yorum Ekle